Gorzkowice

O placówce

Niepubliczne Prywatne Przedszkole i Żłobek Chatka Puchatka w Gorzkowicach, jest naszą pierwszą placówką, która powstała w celu zapewnia Rodzicom miejsca, w którym ich dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach odpowiednich do ich wieku gwarantujących prawidłowy rozwój emocjonalny oraz intelektualny. Zapewniamy troskliwą opiekę w małych grupach oraz różnorodność zajęć dydaktycznych i dodatkowych.

Chatka Puchatka Gorzkowice to Przedszkole Żłobek, które tworzą ludzie - dzieci, rodzice, nauczyciele oraz cała kadra. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniająć dzieciom wszystko to co jest potrzebne do szczęślwiego dzieciństwa oraz rozwoju. Chatka Puchatka cechuje się dużą elastycznąścią, nowatorskimi rozwiązaniami oraz poszanowaniem do tradycji i kultury.

Placówka mieści się w bardzo jasnym i przejrzystym lokalu w Gorzkowicach w bezpiecznej, spokojnej okolicy. Posiadamy grupy żłobkowe Maleństwa od 20 tygodnia do 3 lat i grupy przedszkolne Tygryski, Puchatki, Sówki od 3 do 6 lat, gdzie język angielski prowadzony jest już od 1 roku życia a podstawa programowa realizowana jest za pomoca najnowszych metody nauczania.

Aktualności

Przejdź do aktualności

Kadra